Svetainių katalogas
Svetainių katalogas

Rasta nuorodų: 49.

Silciausi sventiniai sveikinimai ir atvirukai, sms tekstai ir tostai. [33596]
sveikinimai ir atvirukai, sms tekstai ir tostai, Angliški, Apgaulingos, Draugystė, Gimtadienis, Juokingos, Kalėdos, Kiti, Labas rytas, Labos nakties, Liaudies išmintis, Mamos dienai, Meilės, Mokykla, Mylimajam, Nauji metai, Posakiai, SMS tekstai, Suaugusiems, Susipykus, Sveikinimai, Tėvo dienai, Velykos, Vestuvės, Įžeidžiančios
http://www.manosveikinimai.lt

Sveikinimai.com - visoms progoms! [17569]
Tai kas dieną augantis elektroninių atvirukų, sveikinimų įvairioms progoms, sms tekstų archyvas!
http://www.sveikinimai.com

e-atvirukai.lt - el. atvirukai visoms progoms [12879]
Elektroniniai atvirukai ir sveikinimai visoms progoms. Atvirukai mokytojams ir mokytojoms, besimokantiems, mokiniams, klasiokams, velykų, kalėdų, naujųjų metų ir kitoms progoms bei dienoms.
http://www.e-atvirukai.lt

Pramogų portalas [10987]
Atnaujinama 7 dienas per savaitę. Žaidimai, multfilmai, filmai, anekdotai, darbastalio fonai, juokingi paveiksliukai + galingas pažinčių portalas Muzika video ir mp3 formatu. Kiekvieną be išimties failą galima pasiųsti kaip pasveikinimo atviruką
http://www.dykai.lt/

TOSTAI.LT - Sveikinimai ir tostai [5862]
Lietuviška svetainė su daugybe sveikinimų žodžių, linkėjimų ir tostų skirta kiekvienai progai ir dienai. Sveikinimai mokytojams ir mokytojoms, besimokantiems, mokiniams, klasiokams, vėlykų, kalėdų, naujųjų metų ir kitoms progoms bei dienoms. Rugsėjo 1-oji diena, mirusiųjų diena. Posmai, eilės, posakiai, atvirukai.
http://www.tostai.lt

sveikinu.lt [5661]
Sveikinimai ir atvirukai.
http://www.sveikinu.lt

Lietuviški atvirukai ir sveikinimai įvairioms progoms [5499]
www.atvirukas.lt viena didžiausių ir lankomiausių atvirukų svetainių Lietuvoje. Svetainėje yra daugiau nei 1600 atvirukų (kategorijų 112), registruotų vartotojų virš 73 000. Atvirukai yra originalūs ir svarbiausia lietuviški, kurie tinka visoms progoms ir yra nemokami. Integruota loginų sistema, kurioje galima užsisakyti gimtadienių/vardadienių priminimus i elektronį paštą, taip nepamirštant pasveikinti draugus, galimybė išsiųsti keliems gavėjams iškart, nusistatyti greitąsias nuorodas – patogumo valdymui. www.atvirukas.lt - nuotaikai pakelti!
http://www.atvirukas.lt

Delfi sveikinimai [4917]
Delfi sveikinimai ir atvirukai.
http://www.delfi.lt/cards/

TAKAS sveikinimai [4343]
Tako sveikinimai ir atvirukai.
http://atvirukai.takas.lt

Sveikinimai ir Atvirukai [3099]
Atvirukai ir Sveikinimai visoms progoms.
http://sveikinimai.webnet.lt

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Sugrįžti į katalogą